






Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 6
business days
H-S-634-R-WW
PocketBook Shell 6" cover for Verse / Verse Pro (H-S-634-R-WW)
| Summary | PocketBook H-S-634-R-WW. Case type: Cover, Product colour: Red, Brand compatibility: Pocketbook. Width: 112 mm, Depth: 8 mm, Height: 164 mm |
| Vendor Homepage | https://www.pocketbook-int.com/il/ilru/accessories/pocketbook-shell-6-cover-verse-verse-pro-h-s-634-r-ww |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Brand compatibility | Pocketbook |
| Case type | Cover |
| Compatibility | Verse / Verse Pro |
| Material | Microfibre/Polyurethane (PU) |
| Maximum screen size | 6 " |
| Product colour | Red |
| Depth | 8 mm |
| Height | 164 mm |
| Weight | 80 g |
| Width | 112 mm |
| Quantity | 1 |
| Model name | H-S-634-R-WW |
| Unit Calculated Volume | 0.0003019 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.11 kg |