- In stock.
Drying machine RH80V3AV6N.ABWQKMR LG
Drying machine RH80V3AV6N.ABWQKMR LG



Drying machine RH80V3AV6N.ABWQKMR LG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Model | RH80V3AV6N.ABWQKMR |
| Width | 60 cm, 690 mm. |
| Depth | 69 cm |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Color | White color |
| Weight | 57 kg, 60.5 kg. |
| Drum capacity | 8 kg |
| Energy efficiency class | D |
| Drying type | Condensing |
| Annual energy consumption | 211 kWh |
| Drying efficiency class | A |
| Number of programs | 14 |
| Noise level | 64 - 64dB |
| Management | Sensory |
| Screen | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Shoe drying bag not included |
| Length | 600mm. |
| Country of manufacture | KR |