- In stock.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
The AEG M2DK2 dishwasher part is specially designed for AEG dishwashers. Made of durable plastic and stainless steel, this part ensures durability and reliability. Dimensions: 54 mm wide, 30 mm high and 660 mm deep.
Features | |
|---|---|
| Material | Plastic, Stainless steel |
| Product color | Black |
| Brand compatibility | AEG |
Weight and dimensions | |
| Width | 54 mm |
| Height | 30 mm |
| Depth | 660mm |
| Weight | 240 g |
Packaging details | |
| Quantity per package | 2 pcs. |