- In stock.
The ELECTROLUX M6WMA103 water softener is a self-contained descaling device for washing machines. It is easy to install, weighs 123 g and has a height of 48 mm, a width of 30 mm and a depth of 30 mm.
The ELECTROLUX M6WMA103 water softener is a self-contained descaling device for washing machines. It is easy to install, weighs 123 g and has a height of 48 mm, a width of 30 mm and a depth of 30 mm.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Component for washing machines, the ELECTROLUX water softener magnetizer M6WMA103 is a freestanding descaling device. It is easy to install and weighs 123 g, with dimensions of 48 mm high, 30 mm wide and 30 mm deep.
Features | |
|---|---|
| Component | For washing machine |
| Product type | Limescale remover |
| Mounting type | Freestanding |
| Easy to install | Yes |
Weight and dimensions | |
| Weight | 123 g |
| Height | 48mm |
| Width | 30 mm |
| Depth | 30 mm |