- New
- In stock
SDS-PLUS TILE CHISEL
SDS-PLUS TILE CHISEL
SDS-PLUS TILE CHISEL
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 26 cm, 356 mm. |
| Width | 4 cm, 43 mm. |
| Material to be processed | Tiles, Concrete |
| Material | Metal |
| Working width | 4cm |
| Additional information | Purpose: for tiles |
| With handle | No |
| Weight | 0.33 kg. |
| Height | 18 mm. |
| Country of manufacture | IT |