- New
- In stock
METALLIPORANT BOSCH 1X34MM HSS-G S 2KPL
METALLIPORANT BOSCH 1X34MM HSS-G S 2KPL
METALLIPORANT BOSCH 1X34MM HSS-G S 2KPL
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 3.4 cm, 165 mm. |
| Working part length | 1.2 cm |
| Diameter | 1mm |
| Drill type | HSS-G |
| Mounting type | Straight |
| Included | 2 pcs |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.007 kg. |
| Width | 40 mm. |
| Height | 1 mm. |
| Country of manufacture | CN |