- New
- In stock
METAL DRILL BIT BOSCH 4,5X80MM HSS-G S
METAL DRILL BIT BOSCH 4,5X80MM HSS-G S
METAL DRILL BIT BOSCH 4,5X80MM HSS-G S
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 8 cm, 145 mm. |
| Working part length | 4.7 cm |
| Diameter | 4.5 mm |
| Drill type | HSS-G |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.01 kg. |
| Width | 41 mm. |
| Height | 6 mm. |
| Country of manufacture | CN |