- New
Einhell TP-HD 18/22 D Li BL - Solo yra akumuliatorinis rotacinis plaktukas su bešepetėline varikliu ir integruota šviesa. Jis siūlo gręžimo, kaltavimo ir plaktuko gręžimo funkcijas, maksimalus smūgio energijos lygis siekia 2,3 J, o betone gali gręžti iki 2,2 cm gylio.
Einhell TP-HD 18/22 D Li BL - Solo yra akumuliatorinis rotacinis plaktukas su bešepetėline varikliu ir integruota šviesa. Jis siūlo gręžimo, kaltavimo ir plaktuko gręžimo funkcijas, maksimalus smūgio energijos lygis siekia 2,3 J, o betone gali gręžti iki 2,2 cm gylio.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Einhell TP-HD 18/22 D Li BL - Solo yra akumuliatorinis rotacinis plaktukas, turintis bešepetėlį variklį ir integruotą apšvietimą. Jis siūlo gręžimo, kaltavimo ir plaktuko gręžimo funkcijas, maksimalus smūgio energijos lygis yra 2,3 J, o jis gali gręžti iki 2,2 cm betone.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Rotacinis plaktukas |
| Prekės ženklas | Einhell |
| Modelis | TP-HD 18/22 D Li BL - Solo |
Specifikacijos | |
| Matmenys (pakuotė) | 443 × 328 × 130 mm (P × A × G) |
| Svoris | 2,13 kg |
| Spalva | Raudona, Juoda |
Techniniai duomenys | |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus technologija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Tuščiosios eigos greitis (1 pavaros) | 1800 RPM |
| Smūgio energija (maks.) | 2,3 J |
| Smūgio dažnis (maks.) | 5150 IPM |
Papildoma informacija | |
| Ypatybės |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |