- In stock.
IR HSS PRO TIN DIN 338 4.0-CYL
IR HSS PRO TIN DIN 338 4.0-CYL
IR HSS PRO TIN DIN 338 4.0-CYL
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | IRWIN, Irwin |
| Article | 10502581 |
| Length | 7.5 cm, 75 mm. |
| Diameter | 4mm |
| Weight | 0.02 kg, 0.019 kg. |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Material: metal |
| Width | 4 mm. |
| Height | 4 mm. |
| Country of manufacture | CN |