- New
- In stock
CONCRETE DRILL SET 5-P 4-10 MM SILV ROB
CONCRETE DRILL SET 5-P 4-10 MM SILV ROB
CONCRETE DRILL SET 5-P 4-10 MM SILV ROB
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 12 cm, 176 mm. |
| Working part length | 8cm |
| Diameter | 10 mm |
| Mounting type | Straight |
| Included | 5 pcs: 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Material to be processed | Concrete, Masonry |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.23 kg. |
| Width | 70 mm. |
| Height | 24 mm. |
| Country of manufacture | CN |