- New
- In stock
CONCRETE DRILL BIT BOSCH CYL5 3X90 MM
CONCRETE DRILL BIT BOSCH CYL5 3X90 MM
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Article | 2608588136 |
| Length | 9 cm, 145 mm. |
| Working part length | 5cm |
| Diameter | 3mm |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Concrete |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Working area length: 50 mm. Mounting type: Straight |
| Weight | 0.016 kg. |
| Width | 41 mm. |
| Height | 4 mm. |
| Country of manufacture | CN |