- New
- In stock
COMPLECT 13PCS DRILL BITS PROMOLINE
COMPLECT 13PCS DRILL BITS PROMOLINE
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 10.1 cm, 131 mm. |
| Working part length | 6.3 cm |
| Diameter | 6.5 mm |
| Drill type | HSS |
| Mounting type | Straight |
| Included | 13 pcs: 1.5-6.5 mm |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Metal drilling kit. Holder |
| Weight | 0.12 kg. |
| Width | 78 mm. |
| Height | 13 mm. |
| Country of manufacture | CN |