- In stock.
Gas hob Beko HDCG32220FX
Gas hob Beko HDCG32220FX



Gas hob Beko HDCG32220FX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HDCG32220FX |
| Width | 29 cm, 290 mm. |
| Depth | 51 cm |
| Height | 5 cm, 50 mm. |
| Power | 2900W |
| Weight | 4.9 kg, 6.9 kg. |
| Hob type | Gas stove |
| Number of cooking zones | 2 |
| Management | Mechanical |
| Child safety feature | No |
| Timer | No |
| Frame | No |
| Screen | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 510mm. |
| Country of manufacture | TR |