- In stock.
Built-in hob Beko HDMC-32400TX
Built-in hob Beko HDMC-32400TX



Built-in hob Beko HDMC-32400TX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HDMC-32400TX |
| Width | 29 cm, 288 mm. |
| Depth | 51 cm |
| Height | 4.5 cm, 35mm. |
| Color | Black color |
| Power | 2900W |
| Weight | 4.6 kg, 5.2 kg. |
| Hob type | Power plant |
| Number of cooking zones | 2 |
| Diameter of cooking zones | 140mm, 180mm |
| Cooking zone power | 1200W, 1800W |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | Yes |
| Variable-sized cooking zones | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Ceramics |
| Length | 510mm. |
| Country of manufacture | TR |