- In stock.
Cocktail shakers Ninja BN750, black
Cocktail shakers Ninja BN750, black



Cocktail shakers Ninja BN750, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NINJA, Ninja |
| Model | BN750 |
| Length | 445mm, 235 mm. |
| Weight | 4.03 kg, 5.98 kg. |
| Color | Black color |
| Capacity | 2.1 liters |
| Housing material | Plastic, Metal |
| Power | 1200W |
| Number of speeds | 3 |
| Number of nozzles | 2 |
| Turbo mode | Yes |
| Number of dishes | 2 |
| Pulse mode | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| Dishwasher safe | Washable individual parts |
| Complete set | Mixing bowl (2 pcs.) |
| Ice crusher | Yes |
| Measuring cup | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 405 mm. |
| Height | 426 mm. |
| Country of manufacture | CN |