Table lamp Trio Nubian 562900132, E27, stand (base)
Table lamp Trio Nubian 562900132, E27, stand (base)



Table lamp Trio Nubian 562900132, E27, stand (base)
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRIO, Trio |
| Light bulb socket | E27 |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flow adjustment | No |
| Voltage | 220 - 240V |
| Length | 16 - 16cm, 190 mm. |
| Width | 16 - 16cm, 190 mm. |
| Height | 40 - 40cm, 370 mm. |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | Black color |
| Body color | Black color |
| Housing material | Metal |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Hood material | Metal |
| Article | 562900132 |
| Number of bulbs | 1 |
| Maximum bulb power | 25W |
| Style | Modern, Industrial |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| With switch | No |
| Weight | 1.35 kg. |
| Country of manufacture | CN |