- New
Table lamp Osram, LED, 2W, 2700-4500K, 40lm.
Table lamp Osram, LED, 2W, 2700-4500K, 40lm.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Osram |
| Light bulb socket | None (integrated lamp) |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Color temperature | 2700 - 4500°K |
| Luminous flux | 40 - 40lm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flow adjustment | Yes |
| Dimming type | By touch |
| Voltage | 220 - 240V |
| Length | 10 - 10cm, 132mm. |
| Width | 10 - 10cm, 132mm. |
| Height | 9.7 - 9.7cm, 132mm. |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | Sand color |
| Body color | Sand color |
| Housing material | Gypsum |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Hood material | Gypsum |
| Number of bulbs | 1 |
| Bulb type | Integrated LED |
| Maximum bulb power | 2W |
| Style | Modern |
| LED type | CCT |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| With switch | Yes |
| Weight | 0.8 kg. |
| Country of manufacture | CN |