Table lamp Maytoni ZARAGOZA H001TL-01BS, E14, 40W
Table lamp Maytoni ZARAGOZA H001TL-01BS, E14, 40W



Table lamp Maytoni ZARAGOZA H001TL-01BS, E14, 40W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAYTONI, Maytoni |
| Light bulb socket | E14 |
| Maximum power | 40W |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flow adjustment | No |
| Voltage | 220 - 240V |
| Length | 16.5 - 16.5cm, 434 mm. |
| Width | 16.5 - 16.5cm, 190 mm. |
| Height | 60 - 60cm, 196 mm. |
| Adjustable light direction | No |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | White color |
| Body color | Gold color |
| Housing material | Metal |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Hood material | Material |
| Article | H001TL-01BS |
| Number of bulbs | 1 |
| Maximum bulb power | 40W |
| Style | Modern |
| Bendable | No |
| Clock | No |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| With switch | Yes |
| Weight | 1.16 kg. |
| Country of manufacture | CN |