Table lamp Ledvance NIGHTLUX RABBIT 4058075602113, LED
Table lamp Ledvance NIGHTLUX RABBIT 4058075602113, LED
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Ledvance |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 2.5W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Color temperature | 3000 - 3000°K |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flow adjustment | No |
| Additional information | Night light, rechargeable with USB connection. RGB colors |
| 4058075602113 | Ledvance brand; 4099854536656 - Osram brand. Products are selected randomly! |
| Voltage | 5 - 5V |
| Length | 11.6 - 11.6cm, 185 mm. |
| Width | 11.6 - 11.6cm, 145 mm. |
| Height | 17 - 17cm, 117 mm. |
| Adjustable light direction | No |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | White color |
| Body color | White color |
| Housing material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Hood material | Plastic |
| Article | 4058075602113 |
| Number of bulbs | 1 |
| Light scattering angle | 250° |
| Bulb type | Integrated LED |
| Maximum bulb power | 2.5W |
| Style | Childish |
| Light color | RGB color |
| Bendable | No |
| Clock | No |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| With switch | No |
| Weight | 0.35 kg. |
| Country of manufacture | CN |