- In stock
TABLE LAMP LEDVANCE ENDURA 2.5W IP54
TABLE LAMP LEDVANCE ENDURA 2.5W IP54
Guarantee
120 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LEDVANCE, Ledvance |
| Light bulb socket | LED |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flux adjustment | Yes |
| Additional information | 4099854185366 - Ledvance brand; 4099854445200 - Osram brand. Items are selected randomly! |
| Voltage | 5 - 5V |
| Length | 11 - 11cm, 117 mm. |
| Width | 11 - 11cm, 117 mm. |
| Height | 30 - 30cm, 312 mm. |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | Gray color |
| Body color | Gray color |
| Housing material | Aluminum |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Hood material | Polycarbonate |
| Article | 4099854185366 |
| Number of bulbs | 1 |
| Light scattering angle | 100 ° |
| Maximum bulb power | 2.50W |
| Style | Classic |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| With switch | Yes |
| Weight | 0.64 kg. |
| Country of manufacture | CN |