- In stock.
Table lamp Eglo Caminia 901154, GU10, stand (base), 5W
Table lamp Eglo Caminia 901154, GU10, stand (base), 5W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | EGLO, Eagle |
| Light bulb socket | GU10 |
| Maximum power | 5W |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Light flow adjustment | No |
| Voltage | 230 - 230V |
| Length | 21 - 21cm, 75 mm. |
| Width | 17 - 17cm, 190 mm. |
| Height | 48.5 - 48.5cm, 465 mm. |
| Product type | Table lamps |
| Hood color | Sand color |
| Body color | Sand color |
| Housing material | Metal |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Hood material | Metal |
| Article | 901154 |
| Number of bulbs | 1 |
| Maximum bulb power | 5W |
| Style | Modern |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| With switch | Yes |
| Weight | 1.51 kg. |
| Country of manufacture | CN |