- New
- In stock
Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo genėjimo žirklės turi perėjimo pjovimo sistemą, 19,2 cm ilgio ašmenis ir 15 cm pjovimo pajėgumą. Ergonomiška plastikinė rankena su minkštu sukibimu ir saugos užraktu užtikrina patogų ir saugų naudojimą.
Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo genėjimo žirklės turi perėjimo pjovimo sistemą, 19,2 cm ilgio ašmenis ir 15 cm pjovimo pajėgumą. Ergonomiška plastikinė rankena su minkštu sukibimu ir saugos užraktu užtikrina patogų ir saugų naudojimą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo žirklės šakoms turi perėjimo pjovimo sistemą, kurios ašmenų ilgis yra 19,2 cm, o pjovimo galia - 15 cm. Ergonomiška rankena pagaminta iš plastiko, turi minkštą rankeną ir saugos užraktą, užtikrinančius patogų ir saugų naudojimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Žirklės Šakoms |
| Prekės Ženklas | Einhell |
| Modelis | GP-PS 18/20 Li BL-Solo |
Specifikacijos | |
| Ašmenų Ilgis | 19.2 cm |
| Svoris | 1.38 kg |
| Pjovimo Galia | 15 cm |
| Rankenos Medžiaga | Plastikas |
| Rankenos Spalva | Juoda, Raudona |
Techniniai Duomenys | |
| Pjovimo Sistema | Perėjimo |
| Minkšta Rankeną | Taip |
| Saugos Užraktas | Taip |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. | |