- In stock.
-
−4%
SCORING WHEEL RUBI TS 10 MM 01946
SCORING WHEEL RUBI TS 10 MM 01946
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RUBY, Ruby |
| Maximum cutting length | 300000mm |
| Maximum cutting depth | 1mm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Article | 1946 |
| Length | 90mm, 162 mm. |
| Weight | 0.054 kg, 0.04 kg. |
| Material | Metal |
| Maximum diagonal cutting length | 300000mm |
| Cutting wheel diameter | 10 mm |
| Ruler scale | In centimeters |
| Guarantee for legal entities | 36 months |
| Additional information | Blade diameter: 10 mm |
| Width | 55 mm. |
| Height | 15 mm. |
| Country of manufacture | EU |