SABRESAWBLADE MAKITA 305MM ST. ICE/MEAT
SABRESAWBLADE MAKITA 305MM ST. ICE/MEAT


SABRESAWBLADE MAKITA 305MM ST. ICE/MEAT
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAKITA, Makita |
| Article | B-10609 |
| Length | 30.5 cm, 339 mm. |
| Working part length | 280mm |
| Tooth pitch | 8.5 - 8.5mm |
| Material to be processed | Stainless steel |
| Slice thickness | 1.25 - 1.25mm |
| Proper cutting | Wet |
| Units per package | 1 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.07 kg. |
| Width | 64 mm. |
| Height | 10 mm. |
| Country of manufacture | CH |