- New
- In stock
Einhell TP-JST 18/135 Li BL yra bevielis pjūklas, skirtas įvairių medžiagų, tokių kaip medis, plienas ir plastikas, pjovimui. Jis turi reguliuojamą greitį iki 3500 smūgių per minutę, greitą peilių keitimą be įrankių ir integruotą apšvietimą, užtikrinantį geresnį matomumą.
Einhell TP-JST 18/135 Li BL yra bevielis pjūklas, skirtas įvairių medžiagų, tokių kaip medis, plienas ir plastikas, pjovimui. Jis turi reguliuojamą greitį iki 3500 smūgių per minutę, greitą peilių keitimą be įrankių ir integruotą apšvietimą, užtikrinantį geresnį matomumą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Einhell TP-JST 18/135 Li BL yra akumuliatorinis pjūklas, skirtas įvairių medžiagų, tokių kaip medis, plienas ir plastikas, pjovimui. Jis turi reguliuojamą greitį iki 3500 smūgių per minutę, greitą ašmenų keitimą be įrankių ir integruotą apšvietimą geresniam matomumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Akumuliatorinis Pjūklas |
| Prekės Ženklas | Einhell |
| Modelis | TP-JST 18/135 Li BL |
Specifikacijos | |
| Svoris | 1.96 kg |
| Spalva | Raudona, Juoda |
| Baterijos Įtampa | 18 V |
| Maitinimo Šaltinis | Baterija |
| Baterijos Technologija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Veikimas | |
| Tuščiosios Eigos Smūgių Greitis (Maks.) | 3500 smūgių per minutę |
| Pjovimo Gylis Plienui | 1 cm |
| Pjovimo Gylis Medžiui | 13.5 cm |
Papildoma Informacija | |
| Ypatybės |
|
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |