- In stock.
-
−3%
MACHINE TILE CUTTING RUBI BASIC 60
MACHINE TILE CUTTING RUBI BASIC 60
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RUBY, Ruby |
| Maximum cutting length | 610mm |
| Maximum cutting depth | 10 mm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Article | 25956 |
| Length | 775mm, 775 mm. |
| Weight | 3.5 kg, 3.396 kg. |
| Maximum diagonal cutting length | 430 mm |
| Cutting wheel diameter | 14 mm |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Width | 155 mm. |
| Height | 87 mm. |
| Country of manufacture | CN |