- New
- In stock
Einhell 4432000 kampinis šlifuoklis turi bešepetėlį variklį ir veikia maksimaliu tuščiosios eigos greičiu 20 000 RPM. Jis maitinamas 18V baterija, o šlifavimo disko skersmuo yra 7,6 cm, leidžiantis pasiekti iki 1,6 cm pjovimo gylį.
Einhell 4432000 kampinis šlifuoklis turi bešepetėlį variklį ir veikia maksimaliu tuščiosios eigos greičiu 20 000 RPM. Jis maitinamas 18V baterija, o šlifavimo disko skersmuo yra 7,6 cm, leidžiantis pasiekti iki 1,6 cm pjovimo gylį.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Einhell 4432000 kampinis šlifuoklis turi bešepetėlį variklį ir veikia maksimaliu tuščiosios eigos greičiu 20 000 RPM. Jis maitinamas 18V baterija ir turi šlifavimo disko skersmenį 7.6 cm, leidžiantį pjovimo gylį iki 1.6 cm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Kampinis Šlifuoklis |
| Prekės Ženklas | Einhell |
| Modelis | 4432000 |
Specifikacijos | |
| Spalva | Raudona, Juoda |
| Variklio Tipas | Bešepetėlinis Variklis |
| Maitinimo Šaltinis | Baterija |
| Baterijos Įtampa | 18 V |
| Svoris | 740 g |
| Tuščiosios Eigos Greitis (Maks.) | 20000 RPM |
| Šlifavimo Disko Skersmuo | 7.6 cm |
| Pjovimo Gylis (Maks.) | 1.6 cm |
Papildoma Informacija | |
| Reguliuojamas Greitis | Taip |
| Safety Warning | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. Visada dėvėkite tinkamą apsaugos įrangą dirbdami. |