- New
- In stock
Einhell FORTEXXA 18/20 TH Red yra akumuliatorinė grandininė pjūklas su 20 cm ilgio ašmenimis ir bešepetėline varikliu. Jame yra automatinis tepimas, grandinės įtempimo sistema be įrankių ir saugos jungiklis, užtikrinantis patogų naudojimą ir priežiūrą.
Einhell FORTEXXA 18/20 TH Red yra akumuliatorinė grandininė pjūklas su 20 cm ilgio ašmenimis ir bešepetėline varikliu. Jame yra automatinis tepimas, grandinės įtempimo sistema be įrankių ir saugos jungiklis, užtikrinantis patogų naudojimą ir priežiūrą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Einhell FORTEXXA 18/20 TH Raudona yra akumuliatorinė grandininė pjūklas su 20 cm ilgio pjovimo ašmenimis ir bešepetėlių varikliu. Jame yra automatinis tepimas, įrankių nereikalaujantis grandinės įtempimas ir saugos jungiklis, kad būtų lengviau naudoti ir prižiūrėti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Akumuliatorinė Grandininė Pjūklas |
| Prekės Ženklas | Einhell |
| Modelis | FORTEXXA 18/20 TH Raudona |
Specifikacijos | |
| Pjovimo Ašmenų Ilgis | 20 cm |
| Pjovimo Ilgis | 20 cm |
| Variklio Tipas | Bešepetėlis |
| Akumuliatoriaus Įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus Talpa | 2.5 Ah |
| Aliejaus Talpos | 0.75 L |
| Svoris | 2.5 kg |
| Pakuotės Svoris | 3.5 kg |
| Matmenys (Pakuotė) | 290 mm (Ilg) × 210 mm (Plot) × 250 mm (Aukšt) |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. Užtikrinkite, kad laikytumėtės visų saugos gairių veikimo metu. | |