FATMAX 25MM SNAP OFF BLADE KNIFE
FATMAX 25MM SNAP OFF BLADE KNIFE



FATMAX 25MM SNAP OFF BLADE KNIFE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | STANLEY, Stanley |
| Article | 0-10-486 |
| Length | 17.5 cm, 262 mm. |
| Blade length | 21.5 cm |
| Blade width | 2.5 cm |
| Material | Plastic, Stainless steel, Metal |
| Blades included | Yes |
| Number of blades | 5 |
| Additional information | With additional 4 blades, blade type - breakable |
| Weight | 0.27 kg. |
| Width | 92 mm. |
| Height | 30 mm. |
| Country of manufacture | TW |