- New
- In stock
DEIM. DISK. BRITVA 230X2X22 MM
DEIM. DISK. BRITVA 230X2X22 MM
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | SPECIALIST, Specialist+ |
| Modelis | 11/2-4230 |
| Artikulas | 11/2-4230 |
| Skersmuo | 230 mm |
| Vidinės skylės skersmuo | 22 mm |
| Storis | 2 mm |
| Deimantinio disko tipas | Ištisinis |
| Apdirbama medžiaga | Keramika, Akmuo |
| Tinka pjovimui | Sausam, Šlapiam |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 6600 rpm |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Tinka įrankiams | Kampiniams šlifuokliams |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Privalumai:Plonas diskas - greitas ir tikslus pjovimas. 10 mm aukščio deimantinis segmentas ilgam naudojimui.Papildomas centro sutvirtinimas didesniam pjovimo tikslumui ir stabilumui užtikrinti.Papildoma informacija:Galima naudoti šlapiu ir sausu būdu.Įrankis naudojamas:Keramikai pjauti. Akmeniui pjauti |
| Svoris | 0.65 kg. |
| Ilgis | 265 mm. |
| Plotis | 236 mm. |
| Aukštis | 13 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |