CUTTING DISC METAL BOSCH X-LOCK 125X2.5
CUTTING DISC METAL BOSCH X-LOCK 125X2.5
CUTTING DISC METAL BOSCH X-LOCK 125X2.5
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Thickness | 2.5 mm |
| Diameter | 125mm |
| Inner hole diameter | 22.23 mm |
| Maximum revolutions per minute | 12250 rpm |
| Disc shape | Straight |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.08 kg. |
| Length | 124 mm. |
| Width | 124 mm. |
| Height | 4 mm. |
| Country of manufacture | SI |