CUTTING DISC 125X3 C30S KIVI
CUTTING DISC 125X3 C30S KIVI
CUTTING DISC 125X3 C30S KIVI
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAKITA, Makita |
| Article | D-18720 |
| Thickness | 3mm |
| Diameter | 125mm |
| Inner hole diameter | 22.2 mm |
| Maximum revolutions per minute | 12200 rpm |
| Disc shape | Straight |
| Weight | 0.07 kg. |
| Length | 124 mm. |
| Width | 124 mm. |
| Height | 3 mm. |
| Country of manufacture | CN |