- New
- In stock
BAND SAW BLADE WOOD (3PCS.)
BAND SAW BLADE WOOD (3PCS.)
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | MAKITA, Makita |
| Artikulas | B-16667 |
| Ilgis | 224 cm, 300 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 2240 mm |
| Dantukų žingsnis | 6.25 - 6.25mm |
| Apdirbama medžiaga | Mediena |
| Pjūvio storis | 0.5 - 0.5mm |
| Tinkamas pjovimas | Sausas |
| Vienetai pakuotėje | 3 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.5 kg. |
| Plotis | 300 mm. |
| Aukštis | 100 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |