- New
- In stock
B-21098 DIAMOND WHEEL 85/15 WET
B-21098 DIAMOND WHEEL 85/15 WET
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | MAKITA, Makita |
| Artikulas | B-21098 |
| Skersmuo | 85 mm |
| Vidinės skylės skersmuo | 15 mm |
| Storis | 1.8 mm |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 4500 rpm |
| Tinkamas pjovimas | Šlapias |
| Su žiedu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Aukštis: 5mm |
| Apdirbama medžiaga | Plytelės |
| Svoris | 0.06 kg. |
| Ilgis | 144 mm. |
| Plotis | 122 mm. |
| Aukštis | 7 mm. |
| Pagaminimo šalis | JP |