- New
Scheppach PL55 - galingas 1200 W medienos apdirbimo įrankis su 16 cm ašmenų skersmeniu, leidžiantis pjauti iki 4,95 cm gylio 90º kampu ir pasiekti 9500 RPM sukimosi greitį. Idealiai tinka profesionaliems ir namų meistrams.
Scheppach PL55 - galingas 1200 W medienos apdirbimo įrankis su 16 cm ašmenų skersmeniu, leidžiantis pjauti iki 4,95 cm gylio 90º kampu ir pasiekti 9500 RPM sukimosi greitį. Idealiai tinka profesionaliems ir namų meistrams.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Scheppach PL55 yra galingas 16 cm cirkulinis pjūklas, sukurtas intensyviam medienos apdirbimui. Tvirta konstrukcija ir efektyvus 1200 W variklis užtikrina puikų našumą.
Savybės | |
|---|---|
| Integruota šviesa | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabrinė, Mėlyna |
| Pagaminimo šalis | Vokietija |
| Tinkamas medžiagoms | Mediena |
Galia | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Įėjimo galia | 1200 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 260 mm |
| Gylis | 720 mm |
| Plotis | 270 mm |
Veikimas | |
| Šepečių skaičius | 24 |
| Pjovimo gylis (45º) | 3.65 cm |
| Peilio skersmuo | 16 cm |
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 9500 RPM |
| Peilio skylė | 2 cm |
| Pasvirimo reguliavimas | Taip |
| Pjovimo gylis (90º) | 4.95 cm |
Pakavimo turinys | |
| Pjūklas su peiliu | Taip |