- In stock.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Cooling System Type | Desktop Fan |
| Max TDP | 40 W |
| Typical Operating Noise Level | 60 dB |
| Cooling System Features | Tilt |
| Fan Control Mode | Automatic |
| Fan Channels Quantity | 3 |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 441 mm |
| Pack Width (mm) | 122 mm |
| Pack Height (mm) | 550 mm |
| Weight | 3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 2.4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs per Pallet | 62 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6939924843537 |