- In stock.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Cooling System Type | Stand fan |
| Max TDP | 48 W |
| Typical Operating Noise Level | 65 dB |
| Cooling System Features | Adjustable Height Tilt Timer |
| Built-in Devices | LED Display |
| Fan Control Mode | Automatic |
| Fan Channels Quantity | 8 |
| Width | 410 mm |
| Height | 1300 mm |
| Depth | 410 mm |
| Nominal Weight | 6.1 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 592 mm |
| Pack Width (mm) | 190 mm |
| Pack Height (mm) | 482 mm |
| Weight | 7.5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 6.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs per Pallet | 40 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6939924823522 |