- In stock.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Cooling System Type | Stand fan |
| Max TDP | 40 W |
| Typical Operating Noise Level | 65 dB |
| Cooling System Features | Adjustable Height Tilt |
| Fan Control Mode | Automatic |
| Fan Channels Quantity | 3 |
| Width | 700 mm |
| Height | 1250 mm |
| Depth | 700 mm |
| Nominal Weight | 2.9 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 464 mm |
| Pack Width (mm) | 109 mm |
| Pack Height (mm) | 563 mm |
| Weight | 3.6 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 2.93 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs per Pallet | 68 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6939924828992 |