-
−2%
Cooling Deepcool AK620 DIGITAL PRO
Cooling Deepcool AK620 DIGITAL PRO
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Illumination colour | Blue, Red, Green, Yellow |
| Product colour | Black |
| Illumination LED | Yes |
| Material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Rated voltage | 12 V |
| Rated current | 0.13 A |
| Power consumption (typical) | 1.56 W |
| Width | 129 mm |
| Depth | 138 mm |
| Height | 163 mm |
| Suitable location | Computer case |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 1750 RPM |
| Noise level (high speed) | 25 dB |
| Type | Fan |
| Fan diameter | 12 cm |
| Cables included | 3-pin, 4-pin |