Stove ELECTROLUX LKR500066W
Stove ELECTROLUX LKR500066W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 8
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Kaitlentės tipas | Electric |
| Orkaitės tipas | Electric |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |
| Paviršiaus medžiaga | Vitroceramic |
| Orkaitės išsivalymo technologija | No, No |
| Talpa | 60 l |
| Garų tipas | No |
| Konvekcija | Ne |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | No |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Valdymas | Non-pushable knobs |
| Spalva | White |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | No |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Ne |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 6 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Ne |
| Plotis | 50 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 60 cm |