Stove ELECTROLUX LKI564267X
Stove ELECTROLUX LKI564267X
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Kaitlentės tipas | Induction |
| Orkaitės tipas | Electric |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Catalytic liners, Katalitinis |
| Talpa | 58 l |
| Garų tipas | Added steam (without steam generator) |
| Konvekcija | Taip |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | 1 level telescopic guides |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Spalva | Stainless steel |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | No |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Ne |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 10 |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Ne |
| Aukštis | 85.8 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Standartizuotas gylis | 60 cm |