- In stock.
COOKER G-E FBE6330GXDSN BEKO
COOKER G-E FBE6330GXDSN BEKO



COOKER G-E FBE6330GXDSN BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | FBE6330GXDSN |
| Width | 60 cm, 600mm. |
| Depth | 60cm |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Color | Silver color |
| Weight | 48.7 kg, 51,452 kg. |
| Energy efficiency class | A |
| Hob type | Gas stove |
| Number of cooking zones | 4 |
| Oven type | Power plant |
| Oven capacity | 66 liters |
| Maximum oven temperature | 250°C |
| With lighting | Yes |
| Thermostat | Yes |
| Cleaning type | Steam cleaning |
| Stove lid | Without lid |
| Management | Mechanical |
| Screen | Yes |
| Timer | Yes |
| Number of baking trays | 1 |
| Compartment for dishes | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 600mm. |
| Country of manufacture | TR |