- In stock.
COOKER E-E ST W5V8LCSA WHIRLPOOL
COOKER E-E ST W5V8LCSA WHIRLPOOL
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Model | W5V8LCSA |
| Width | 50 cm, 500mm. |
| Depth | 60cm |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Color | Gray color |
| Weight | 48.9 kg, 52.4 kg. |
| Energy efficiency class | A |
| Power | 8300W |
| Hob type | Power plant |
| Number of cooking zones | 4 |
| Oven type | Power plant |
| Oven power | 2400W |
| Oven capacity | 60 liters |
| Number of oven door panes | 2 |
| With lighting | Yes |
| Thermostat | Yes |
| Cleaning type | Catalytic self-cleaning system |
| Stove lid | Without lid |
| Management | Mechanical, Electronic |
| Screen | Yes |
| Timer | Yes |
| Number of baking trays | 2 |
| Child safety feature | No |
| Number of grilles | 1 |
| Compartment for dishes | Yes |
| Cable plug | No |
| Connection cable | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 600mm. |
| Country of manufacture | TR |