COOKER D-D GG5A10WFFM GORENJE
COOKER D-D GG5A10WFFM GORENJE



COOKER D-D GG5A10WFFM GORENJE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | GORENJE, Gorenje |
| Model | GG5A10WFFM |
| Width | 50 cm, 500mm. |
| Depth | 59.4 cm |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Color | White color |
| Weight | 35.5 kg, 37,863 kg. |
| Energy efficiency class | - |
| Power | 10800W |
| Hob type | Gas stove |
| Number of cooking zones | 4 |
| Oven type | Gas stove |
| Oven capacity | 70 liters |
| Maximum oven temperature | 335 °C |
| Number of oven door panes | 2 |
| With lighting | No |
| Thermostat | No |
| Cleaning type | Easy To Clean system |
| Stove lid | Without lid |
| Management | Mechanical |
| Screen | No |
| Timer | No |
| Number of baking trays | 1 |
| Number of grilles | 1 |
| Compartment for dishes | Yes |
| Cable plug | No |
| Connection cable | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | No additional LPG nozzles are included. |
| Length | 594 mm. |
| Country of manufacture | Czech |