Noctua NOC-NF-A4X10-FLX computer cooling component Computer case Fan 4 cm Beige, Brown 1 pc(s)
Noctua NOC-NF-A4X10-FLX computer cooling component Computer case Fan 4 cm Beige, Brown 1 pc(s)







Noctua NOC-NF-A4X10-FLX computer cooling component Computer case Fan 4 cm Beige, Brown 1 pc(s)
Guarantee
72 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Bronze, Beige |
| Maximum current | 0.05 A |
| Voltage | 12 V |
| Width | 40 mm |
| Height | 10 mm |
| Depth | 40 mm |
| Suitable for | Computer case |
| Rotational speed (max) | 4500 RPM |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Fan |
| Airflow | 8.2 m³/h |
| Fan diameter | 4 cm |