- In stock
Fan Ravanson WT-7046 3in1
Fan Ravanson WT-7046 3in1
Fan Ravanson WT-7046 3in1
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Non-slip feet | Yes |
| Auto oscillating | No |
| Protection grid | Yes |
| Type | Household blade fan |
| Height adjustment | Yes |
| Tiltable | Y |
| Handle(s) | Yes |
| Fan diameter | 50 cm |
| Number of speeds | 3 |
| Placement | Floor |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Number of fan blades | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Power source type | AC |
| Overheat protection | Yes |
| Power consumption (typical) | 80 W |
| Height | 1400 mm |
| Width | 500 mm |
| Weight | 5.2 kg |