Fan Ravanson WT-7045 INOX, 110 W
Fan Ravanson WT-7045 INOX, 110 W



Fan Ravanson WT-7045 INOX, 110 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RAVANSON, Ravanson |
| Model | WT-7045INOX |
| Height | 55 cm, 660 mm. |
| Diameter | 45 cm |
| Weight | 4.8 kg, 6.0845 kg. |
| Power | 110W |
| Material | Metal |
| Degrees of body rotation | 105 ° |
| Number of speeds | 3 |
| Remote control function available | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Adjustable angle |
| Length | 550 mm. |
| Width | 180 mm. |
| Country of manufacture | PL |