- In stock
-
−1%
Esperanza EHF103K household fan Black
Esperanza EHF103K household fan Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Noise level | 52 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Type | Household blade fan |
| Fan diameter | 9 mm |
| Placement | Table |
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 2 W |
| Power source type | USB |
| Width | 105 mm |
| Weight | 235 g |
| Depth | 100 mm |
| Height | 210 mm |