Desktop Fan Ravanson WT-1023 (white)
Desktop Fan Ravanson WT-1023 (white)



Desktop Fan Ravanson WT-1023 (white)
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Housing material | Plastic |
| Type | Household blade fan |
| Number of speeds | 2 |
| Number of fan blades | 3 |
| Fan diameter | 27 cm |
| Placement | Table |
| Product colour | White |
| Power source type | AC |
| Overheat protection | Yes |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Weight | 1.2 kg |