-
−18%
Desk fan 6 "/ 15cm 2in1 Clips 25W
Desk fan 6 "/ 15cm 2in1 Clips 25W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Certification | CE |
| Silent operation | Yes |
| Number of fan blades | 3 |
| Low energy consumption | Yes |
| Product colour | White |
| Type | Household blade fan |
| Fan diameter | 15 cm |
| Height adjustment | No |
| Placement | Desk |
| Tilt adjustment | Yes |
| Protection grid | Yes |
| Housing material | ABS synthetics |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Power source type | AC |
| Height | 330 mm |